Máme dětské srdce. Už 50 let

 

Naše filozofie výroby dětských produktů je jednoduchá. Všechna přání dětí, maminek a tatínků přetváříme do kreativních nápadů.
Každým naším výrobkem ctíme příslib, které představuje sousloví „vyrobeno v Itálii“. Svěží a elegantní design CAM vždy podtrhujeme výběrem kvalitních materiálů a špičkovým zpracováním přímo v Itálii. Náš poctivý přístup také mnohokrát ocenila renomovaná odborná veřejnost.

Díváme se na svět dětskýma očima

Jedině tak totiž pochopíme, co děti potřebují. V každé kolekci, kterou vytvoříme, dbáme na to, aby byly všechny výrobky CAM bezpečné, jedinečné, ale hlavně dětem na míru.

Proto také v našem sortimentu najdete produkty pokrývající škálu dětských potřeb – od kočárků a autosedaček až po rozsáhlou nabídku dětského nábytku včetně potřeb na přebalování a koupání. Schválně si prohlédněte, jak můžete zařídit dětský pokoj pro vaši ratolest.

Rodina je tým

Společnost CAM vznikla už v roce 1969. Založili ji bratři Franco, Aldo a Mario Rhoovi. Díky jejich talentu se z původně rodinného podniku stala jedna z nejvýznamnějších firem v oblasti produktů pro děti.Rodina CAM hraje jako opravdový tým. Je neustále osobně zapojená do celého kreativního procesu. Od výzkumu přes návrh až po výrobu a následné testování.

CAM v Česku a na Slovensku

Výhradním zástupcem CAM v České republice je firma Baby Direkt. V rozsáhlé síti jejích partnerských prodejen a e-shopů určitě najdete vhodného dodavatele CAM pro vás.