Zařiďte si dětský pokojíček

Vybavte jej tak, aby se vám z něj vůbec nechtělo. Zdaleka nejde jen o praktičnost a využitelnost. Spolu s pokojíčkem totiž zařizujete celý svět vašeho mrněte. Na co byste neměli zapomenout? Z čeho vlastně můžete vybírat? S tím vším vám poradíme. Pojďme na to.

Dětská postýlka

Dětská postýlka je vlastně takové srdce celého pokojíčku. Má velký vliv na to, jak dobře se vašemu dítku usíná, jak je jeho odpočinek kvalitní, i na to, jakou má váš rarášek náladu, když zrovna nespí. Není tudíž radno výběr postýlky podceňovat – ať už hledáte tradiční dřevěnou postýlku na doma, nebo cestovní postýlku na delší výlety.

Dřevěná postýlka

Dřevo je klasika. Dřevěná postýlka nabídne vašemu malému veškerý komfort, který pro vydatný odpočinek potřebuje. Tedy dostatečný prostor, bezpečí a důležitou prodyšnost matrace.

U dětské postýlky CAM vás na první pohled zaujme moderní italský design. Kombinuje tradiční konstrukci s jednoduchými liniemi, které z dřevěné postýlky dělají vkusný designový doplněk pokojíčku. Tím spíš, když postýlku zkombinujete s naší skříní a komodou nebo s přebalovacím pultem, kterým jsme vtiskli stejný rozpoznatelný styl.

Prohlédnout dřevěné postýlky

Cestovní postýlka

Cestovní postýlka se hodí vždycky. Snadno ji složíte, všude se vám vejde a pokud zrovna necestujete, poslouží i jako alternativní dětská ohrádka.

Elegantní moderní design cestovních postýlek CAM zpříjemní každý den vašemu capartovi i vám. A například s cestovní postýlkou Daily Plus zdoláte jakoukoli nepřízeň osudu či počasí – kromě veselých hraček je totiž vybavena praktickými prvky, jako je stříška proti dešti a slunci nebo moskytiéra. Pro menší děti se skvěle hodí přístavná postýlka Cullami.

Prohlédnout cestovní postýlky

Příslušenství k postýlkám

Pokud dětskou výbavičku rádi ladíte do posledního detailu, teď přišel váš čas. Stylové příslušenství k dětským postýlkám výrazně posílí jednotný ráz celého dětského pokojíčku. Vyberte si tu pravou sadu povlečení, nebesa k postýlce, praktickou úložnou kapsu nebo třeba hravý kolotoč nad postýlku.

– Prohlédnout příslušenství k postýlkám –

Dětské lehátko a chodítko

Už se váš potomek dere na nožky? Buďte na to připraveni. Předcházejte pádům pomocí pohodlného dětského chodítka. Pultík s hračkami caparta zabaví při volbě té správné trasy.

Pokud vaše dítko zatím spíše preferuje pohodlné leháro, doporučujeme mít pro denní uložení po ruce některou z dětských lehaček CAM.

– Prohlédnout lehátka a chodítka 

Ohrádka

Nemůžete mít oči všude. Bezpečný prostor pro dětskou hru poskytnou dětské ohrádky. Co by vás při jejím výběru mělo zajímat? Odolnost, dostatek prostoru nebo třeba snadná manipulace. Všechny tyto požadavky splňuje například naše dětská ohrádka America. A navíc ještě nabízí roztomilý design s obrázky zvířátek.

– Prohlédnout ohrádky a hrací deky  

Skříně a komody

Úložný prostor pro dětskou výbavu prostě potřebujete. Takový kus nábytku jednou pořídíte a kam ho postavíte, tam ho pak dlouho máte. Vyberte si takovou skříň či komodu, do které se vám vše vejde, ale která vás i vaše dítko bude zároveň bavit.

Stavíme na čistých liniích a hrajeme si s motivy veselých zvířátek – stejně jako u našich dětských postýlek a dalších součástí dětské výbavy. Sjednoťte design dětského pokojíčku a choďte do něj s radostí.

 Prohlédnout skříně a komody 

Jídelní židlička

Tady už jsme oběma nohama v kuchyni. Krmení je však natolik zásadní součást mrněcího života, že jídelní židličky prostě zmínit musíme. Správná jídelní židlička udělá s krmením divy. Strávníkovi se lépe sedí, krmení snadno proložíte hrou a samotná židlička vydrží i extrémní nápor (odpor).

Stěny kolem budou chtít čas od času osvěžit, ale jídelní židličky CAM očistíte snadno a rychle. Mezi ty nejoblíbenější patří židlička Campione nebo Instante.

 Vybrat jídelní židličku – 

Přebalovací pult

Přebalování je vždycky trochu sázka. Co všechno vám miláček nadělil? A jak se k hygieně postaví? Celý proces vám usnadní ten správný přebalovací pult. Například velký přebalovací pult Asia vám do ruky dá hned několik trumfů. Má vaničku se dvěma různými sedátky, disponuje praktickými držáky na houbu a mýdlo a v dobách klidu je využitelný jako komoda.

Máte menší prostor? Prohlédněte si přebalovací stůl Cambio, který se vejde i do menší koupelny.

 Prohlédnout přebalovací pulty – 

Poradíme vám

Potřebujete při výběru pomoci? Nabídka dětského vybavení CAM je velmi široká a dětským nábytkem zdaleka nekončí. Ozvěte se. Rádi vám pomůžeme vybrat podle vašich potřeb i vkusu, ať už vybavujete dětský pokojíček, nebo pátráte po tom nejlepším dětském kočárku či autosedačce.